Sweaver (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Active
ne: सक्रिय

en: Logo
ne: ब्याज

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Color
ne: रंग

en: Primary links
ne: प्राथमिक सम्बन्धहरू

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: User pictures in posts
ne: लेखहरुमा प्रयोगकर्ताको तस्बिर

en: User pictures in comments
ne: कमेन्टमा प्रयोगकर्ताको तस्बिर

en: Shortcut icon
ne: सानो प्रतिमा

en: Shortcut icon settings
ne: सानो प्रतिमा स्थापना
