Sweaver (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (84 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Images
lt: Vaizdai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Parent
lt: Tėvinis

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Font
lt: Šriftas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Theme
lt: Tema

en: Options
lt: Nustatymai

en: Logo
lt: Logotipas

en: Search box
lt: Paieškos langelis

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Never
lt: Niekada

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: active
lt: aktyvus

en: Color
lt: Spalva

en: Theme-specific settings
lt: Temos nustatymai

en: These settings only exist for the %theme theme and all the styles based on it.
lt: Šie nustymai galios tik %theme temai ir visiems stiliams paremtiems ja.

en: Exists
lt: Esantys

en: Mission statement
lt: Misija

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Style
lt: Stilius

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Theme-engine-specific settings
lt: Temos variklio specifiniai nustatymai

en: These settings only exist for all the templates and styles based on the %engine theme engine.
lt: Šie nustatymai galios tik visoms temoms ir stiliams kurie naudoja %engine temų variklį.

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Primary links
lt: Pirminės nuorodos

en: Path to custom logo
lt: Kelias iki savito logotipo

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: %p is not writeable by the webserver.
lt: %p neįrašoma serverio.

en: An unknown error occured.
lt: Nežinoma klaida.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
lt: Nežinoma klaida bandant patikrinti ar %p katalogas įrašomas..

en: Toggle display
lt: Perjungti rodymą

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį, kad nusiųstumėte logotipą.

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Secondary links
lt: Antrinės nuorodos

en: Enable or disable the display of certain page elements.
lt: Įjungia ar išjungia tam tikrų puslapio elementų rodymą.

en: Temporary
lt: Laikina

en: Path to custom icon
lt: Kelias iki savitos ikonos

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
lt: %p ne katalogas arba ne skaitomas web serverio.

en: User pictures in posts
lt: Narių paveiksliukai įrašuose

en: User pictures in comments
lt: Narių paveiksliukai komentaruose

en: Shortcut icon
lt: Trumpinio ikona

en: Display post information on
lt: Rodyti įrašo informaciją

en: Enable or disable the <em>submitted by Username on date</em> text when displaying posts of the following type.
lt: Išjungti ar įjungti <em>pateikta nario data</em> tekstą kai rodomas įrašas šiems tipams.

en: Logo image settings
lt: Logotipo nustatymai

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
lt: Jei pažymėta, logotipas nebus rodomas.

en: Use the default logo
lt: Naudoti įprastą logotipą

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
lt: Pažymėkite čia jei norite, kad tema naudotų įprastą jai priklausantį logotipą.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
lt: Kelias iki paveikslėlio kurį norite naudoti kaip savo logotipą.

en: Upload logo image
lt: Įkelti logotipo paveikslėlį

en: Shortcut icon settings
lt: Trumpinio ikonos nuostatos

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
lt: Jūsų trumpinio ikona ar 'favicon'  yra rodoma adreso eilutėje daugumoje naršyklių.

en: Use the default shortcut icon.
lt: Naudoti įprastą logotipą

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
lt: Pažymėkite čia jei norite, kad tema naudotų įprastą trumpinio ikoną.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
lt: Kelias iki paveikslėlio kurį norite naudoti kaip savo trumpinio ikoną.

en: Upload icon image
lt: Įkelti ikonos paveikslėlį

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį  kad nusiųstumėte trumpinio ikoną.

en: Hide changes
lt: Slėpti pakeitimus

en: Delete style
lt: Ištrinti stilių

en: Save and publish
lt: Išsaugoti ir publikuoti
