System Information (6.x-2.0) - en to hy translation catalogue (37 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Host
hy: Հոսթ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Rows
hy: Տողեր

en: Port
hy: Պորտ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Last run !time ago
hy: Աշխատացվել է !time առաջ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: IP address
hy: IP հասցե
