System Information (6.x-2.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: URL
ur: یو آر ایل
