System Information (6.x-2.0) - en to az translation catalogue (51 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Version
az: Versiya

en: Date
az: Tarix

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Filename
az: Fayl adı

en: Modules
az: Modullar

en: Display
az: Monitor

en: Unknown
az: Naməlum

en: Active
az: Aktiv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Rows
az: Sıralar

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Info
az: Məlumat

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Permissions
az: İcazələr

en: Cron
az: Kron

en: Themes
az: Mövzular

en: Anonymous commenting
az: Anonim şərh

en: Anonymous posters may not enter their contact information
az: Anonim posterlər əlaqə məlumatlarını daxil edə bilməzlər

en: Anonymous posters may leave their contact information
az: Anonim posterlər əlaqə məlumatlarını tərk edə bilər

en: Anonymous posters must leave their contact information
az: Anonim posterlər əlaqə məlumatlarını tərk etməlidir

en: Web server
az: Veb server

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: IP address
az: IP ünvanı

en: PHP extensions
az: PHP əlavələri

en: Comments per page
az: Səhifə başına şərhlər
