System Information (6.x-2.0) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Total
sr: Укупно

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Rows
sr: Редови

en: IP address
sr: IP адреса
