Tabbed Block (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: Add
ar: إضافة

en: Add block
ar: أضف صندوقا
