Tabbed Block (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Add block
ne: ब्लक थपनुहोस
