Tabbed Block (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Help
te: సహాయం

en: Add
te: చేర్చు
