Tabbed Block (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Help
id: Bantuan

en: Add
id: Tambah

en: Add block
id: Tambah blok
