Tab Tamer (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Options
ro: Opţiuni

en: Other
ro: Altele

en: Hidden
ro: Ascuns
