Tacle Rules (6.x-2.0-rc1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: User
ar: مستخدم

en: Taxonomy terms
ar: الوسوم

en: Roles
ar: الأدوار

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Taxonomy vocabulary
ar: معجم الوسوم

en: User account
ar: حساب المستخدم

en: Access type
ar: نوع الوصول
