Tag1 Quo (6.x-2.4) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Type
de: Typ

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Filename
de: Dateiname

en: Never
de: Nie

en: Advanced
de: Erweitert

en: Configuration
de: Konfiguration

en: @time ago
de: vor @time

en: Review
de: Überprüfung

en: Next cron run
de: Nächster Cron-Lauf

en: Debug
de: Debuggen

en: An unknown error occurred.
de: Es ist ein unbekannter Fehler aufgetreten.

en: Raw data
de: Ungefilterte Daten

en: configuration page
de: Konfigurationsseite

en: Site identifier
de: ID der Seite

en: Schema version
de: Schema-Version
