Tag1 Quo (6.x-2.4) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Version
hu: Verzió

en: Name
hu: Név

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Never
hu: Soha

en: Advanced
hu: Haladó

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Token
hu: Vezérjel

en: @time ago
hu: @time

en: Review
hu: Áttekintés

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: An unknown error occurred.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: Raw data
hu: Nyers adat

en: Schema version
hu: Sémaverzió
