Tao (6.x-3.0) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Content
ar: المحتوى

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Prev
ar: السابق

en: Anonymous
ar: مجهول

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Go to page @number
ar: الذهاب إلى الصفحة @number

en: !title: !required
ar: ‏!title: ‏!required

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Skip navigation
ar: تجاوز الإبحار

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
