Tao (6.x-3.1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Last
az: Son

en: Anonymous
az: Anonim

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
