Tao (6.x-3.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Help
gu: મદદ

en: Left sidebar
gu: ડાબું સાઇડબાર

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત
