Taskbar (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Item
ro: Produs

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Block settings
ro: Setările blocului

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afişează

en: Region
ro: Regiune

en: Display
ro: Afișaj

en: Add item
ro: Adaugă element

en: <none>
ro: <nimic>

en: Block
ro: Bloc

en: configure
ro: configurează

en: Items
ro: Articole

en: 1 year
ro: 1 an

en: Provider
ro: Furnizor

en: Activity
ro: Activitate

en: Style
ro: Stil

en: Role specific visibility settings
ro: Setări de vizibilitate specifice rolului

en: The block configuration has been saved.
ro: Configuraţia blocului a fost salvată.

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Link settings
ro: Setările legăturii

en: Views settings
ro: Setările vizualizării
