Taskbar (6.x-1.5) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Item
lt: Elementas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Region
lt: Sritis

en: Display
lt: Rodymas

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: <none>
lt: -joks-

en: Block
lt: Blokas

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Items
lt: Elementai

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Style
lt: Stilius

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Role specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas rolėms

en: The block configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: export
lt: eksportuoti

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis
