Views - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Views
pl: Widoki

en: Is one of
pl: Jeden z

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
pl: Wybrano nieprawidłowy słownik. Proszę go zmienić.

en: Select terms from vocabulary @voc
pl: Wybierz terminy ze słownika @voc

en: Select terms
pl: Terminy
