Taxonomy Breadcrumb (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Taxonomy Breadcrumb
uk: Таксономія в хлібних крихтах

en: Configure how taxonomy based breadcrumbs are displayed.
uk: Настроїти, як таксономія відображається в  хлібних крихтах.

en: Basic Settings
uk: Основні налаштування

en: Home breadcrumb text
uk: Текст для головної сторінки в рядку навіґації

en: Text to display at top of breadcrumb trail.  Typically home or your site name.  Leave blank to have no home breadcrumb.
uk: Цей текст відображається на першім посиланні хлібних крихт. Звичайно це Головна або назва сайту. Щоб забрати головну сторінку з рядка навігації залиште поле порожнім.

en: Show current term in breadcrumb trail?
uk: Показувати поточний термін в елементі рядка навігації?

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Include or exclude the following node types
uk: Включити або виключити наступні типи матеріалів

en: Include
uk: Долучити

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Node types to include or exclude
uk: Типи матеріалів для долучення або вилучення

en: Enter a list of node types to include or exclude applying taxonomy based breadcrumbs to.  Separate multiple values with spaces. <p>Node types currently enabled:
uk: Уведіть список типів матеріалів для включення або виключення з обробки. Розділяйте значення пробілами. <p>Доступні типи матеріалів:

en: <p>See %link.</p>
uk: <p>Дивіться %link.</p>

en: Breadcrumb path (taxonomy_breadcrumb)
uk: Шлях для хлібних крихт (taxonomy_breadcrumb)

en: Enables taxonomy based breadcrumbs and allows for node assosciations with taxonomy terms.
uk: Вмикає рядки навігації на основі термінів і дозволяє зв'язки матеріалів з термінами таксономії.

en: Stores categories for aggregator feeds and feed items.
uk: Зберігає категорії для збирача Rss-Стрічок і їх елементів.
