Taxonomy CSV import/export (6.x-2.4) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Related terms
ar: المفردات ذات الصلة

en: Import
ar: استيراد

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Vocabulary
ar: معجم

en: OK
ar: موافق

en: Ignore
ar: تجاهل

en: Destination
ar: الوجهة

en: Term description
ar: وصف المصطلح

en: Source
ar: المصدر

en: Notice
ar: إعلام

en: Debug
ar: تنقيح

en: Comma
ar: فاصلة
