Taxonomy CSV import/export (6.x-5.10) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Multiple
ar: متعدد

en: Related terms
ar: المفردات ذات الصلة

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Vocabulary name
ar: اسم المعجم

en: Term name
ar: اسم المفردة

en: Fields
ar: الحقول

en: Warning
ar: تحذير

en: Notice
ar: إعلام

en: Info
ar: معلومات

en: Examples
ar: أمثلة

en: Translation
ar: الترجمة

en: Examples:
ar: أمثلة:

en: Language neutral
ar: اسم اللغة

en: Translate
ar: ترجمة

en: Notes:
ar: ملاحظات:

en: Structure
ar: البنية

en: Localize
ar: المحليات
