Taxonomy Edge (6.x-1.6) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Vocabulary ID
hy: Բառարանի ID
