Taxonomy Edge (6.x-1.4) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Term ID
lt: Termino ID

en: No vocabularies available.
lt: Nėra žodynų.
