Taxonomy Find (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Search
ar: بحث

en: edit
ar: تحرير

en: All
ar: الكل

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Term
ar: المصطلح

en: Edit term
ar: حرر المفردة

en: Node count
ar: عدد العقد
