Taxonomy Image (6.x-1.6) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Delete
gl: Borrar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Upload image
gl: Subir imaxe

en: Term name
gl: Nome do termo

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Node Types
gl: Tipos de Nodo

en: General
gl: Xeral

en: Image only
gl: So imaxe

en: Term description
gl: Descrición do termo

en: edit term
gl: editar termo

en: Link style
gl: Estilo da ligazón

en: Maximum size
gl: Tamaño máximo

en: General Options
gl: Opcións Xerais

en: Image Attach
gl: Anexar Imaxes

en: Current Image
gl: Imaxe Actual

en: Primary Key: Unique cache ID.
gl: Clave Primaria: ID único da caché.

en: pixels
gl: píxeles

en: Term image
gl: Imaxe do termo

en: Default image
gl: Imaxe predifinida

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Disable images
gl: Desactivar imaxes

en: Picture image path
gl: Ruta á imaxe

en: Picture height
gl: Altura da imaxe

en: Picture width
gl: Ancho da imaxe

en: Term identifier.
gl: Identificador do termo.

en: Link this image to its term page
gl: Liga este campo á páxina do seu termo
