Taxonomy Manager (6.x-2.2) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Search
gu: શોધ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Synonyms
gu: સમાનાર્થી

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: All
gu: બધા

en: Up
gu: ઉપર

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Close
gu: બંધ
