Taxonomy menu (6.x-1.02) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: No
ar: لا

en: Views
ar: الرؤى

en: Normal
ar: طبيعي

en: Display descendants
ar: اعرض المفردات الفرعية
