Taxonomy menu (6.x-1.02) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: No
fa: خیر

en: Views
fa: نماها

en: Normal
fa: عادی
