Taxonomy menu (6.x-3.0-unstable3) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Save
fa: ذخیره

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را حذف کنید؟

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: %title has been deleted.
fa: %title حذف شد.

en: Rebuild
fa: بازسازی
