Taxonomy menu (6.x-3.0-unstable3) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Save
it: Salva

en: Options
it: Opzioni

en: Are you sure you want to delete %title?
it: Si vuole davvero eliminare %title?

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: %title has been deleted.
it: %title è stato eliminato.

en: Rebuild
it: Ricostruisci

en: Select terms
it: Seleziona i termini
