Taxonomy menu (6.x-3.0-unstable3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Save
lt: Saugoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: %title has been deleted.
lt: %title papašalintas.
