Taxonomy Menu (6.x-3.0-unstable3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Save
ro: Salvare

en: Options
ro: Opţiuni

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: %title has been deleted.
ro: %title a fost şte(a)rs(ă).

en: Select terms
ro: Selectaţi termeni
