Taxonomy Menu (6.x-3.0-unstable4) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Options
ca: Opcions

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: This action cannot be undone
ca: Aquesta acció no es pot desfer

en: %title has been deleted.
ca: %title ha estat esborrat.

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Select terms
ca: Selecciona termes
