Taxonomy menu (6.x-3.0-unstable5) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Options
ar: الخيارات

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: %title has been deleted.
ar: تم حذف %title.

en: Select terms
ar: أختر مصطلحات
