Taxonomy menu (6.x-3.0-unstable5) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: %title has been deleted.
ur: %title خارج کر دیا گیا ہے۔
