Taxonomy menu (6.x-3.0-unstable3) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Edit
id: Sunting

en: None
id: Tiada

en: Save
id: Simpan

en: Options
id: Opsi

en: Are you sure you want to delete %title?
id: Anda yakin ingin menghapus %title?

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: %title has been deleted.
id: %title telah dihapus.

en: Rebuild
id: Bangun Kembali

en: Select terms
id: Pilih istilah
