Taxonomy Redirect (6.x-1.3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Path
de: Pfad

en: Separator
de: Trennzeichen

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Term
de: Begriff

en: Plain text
de: Unformatierter Text

en: Add new redirect
de: Neue Umleitung hinzufügen

en: The taxonomy vocabulary ID
de: Die Vokabular-ID der Taxonomie

en: The taxonomy term ID
de: Die ID des Taxonomiebegriffs
