Taxonomy Redirect (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Path
ar: المسار

en: Separator
ar: فاصل

en: Filter
ar: انتقاء

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Term
ar: المصطلح

en: Plain text
ar: نص عادي
