Taxonomy Redirect (6.x-1.3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: delete
id: hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Path
id: Jalur

en: Separator
id: Pemisah

en: Filter
id: Saring

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Term
id: Istilah

en: Plain text
id: Teks biasa
