Taxonomy Treemenu (6.x-6.1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Enabled
tr: Etkin

en: Depth
tr: Derinlik

en: Help
tr: Yardım

en: Menu item
tr: Menü öğesi

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: Wildcard
tr: Joker

en: menu
tr: menü

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
tr: Menü adında sadece küçük harfler, sayılar ve tire kullanılabilir.

en: The menu already exists.
tr: Bu menü zaten var.

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
tr[0]: Menü adı @count karakterden uzun olamaz.

en: Rebuild
tr: Yeniden oluştur

en: The custom menu %title has been deleted.
tr: Özel %title menüsü silindi.

en: Deleted custom menu %title and all its menu items.
tr: Özelleştirilmiş %title menüsü ve tüm öğeleri silindi.

en: Wildcard title
tr: Joker başlığı

en: This will override any other link you have set.
tr: Bu, ayarladığınız diğer tüm bağlantıları geçersiz kılacaktır.

en: Drag to re-order
tr: Yeniden sıralamak için sürükleyiniz

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
tr: Bu tabloda yapılan değişiklikler form gönderilenceye dek kaydedilmeyecektir.
