Taxonomy Treemenu (6.x-6.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Enabled
ur: فعال

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔

en: Drag to re-order
ur: گھسیٹ کر ترتیب بدلیں

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ur: اس جدول میں کی جانے والی تبدیلیاں تب تک محفوظ نہیں ہوں گی جب تک یہ فارم داخل نہیں کر دیا جاتا۔
