Taxonomy Treemenu (6.x-7.1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Enabled
he: מופעל

en: Depth
he: עומק

en: Help
he: עזרה

en: Menu item
he: קישור בתפריט

en: Expanded
he: מורחב

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Wildcard
he: תו כללי

en: Menu Name
he: שם התפריט

en: menu
he: תפריט

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
he: שם התפריט יכול להיות מורכב רק מאותיות קטנות, ספרות ומקפים.

en: The menu already exists.
he: התפריט כבר קיים.

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
he[0]: שם התפריט לא יכול להיות ארוך מתו אחד.
    שם התפריט לא יכול להיות ארוך מ count@ תוים.

en: Expand
he: הרחב

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: The custom menu %title has been deleted.
he: התפריט המותאם אישית %title נמחק.

en: Deleted custom menu %title and all its menu items.
he: מחת את התפריט המותאם אישית %title ואת כל פריטי התפריט שלו.

en: Action to take if argument is not present
he: הפעולה שיש לבצע במידה והארגומנט לא נמצא

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
he: אם ערך זה יתקבל בארגומנט, הארגומנט לא ילקח בחשבון: למשל "כל הערכים"

en: Wildcard title
he: כותרת תו כללי

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
he: הכותרת שיש להשתמש בה לתו כללי במקומות אחרים.

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
he: הכותרת לשימוש כאשר ארגומנט זה נוכח. היא תדרוס את הכותרת של view וכותרות מארגונטים קודמים. אפשר להשתמש באחוז כדי להחליף עם כותרת הארגומנט. השימוש ב"% 1" ארגומנט הראשון, "2%" לשני, וכו'.. '

en: Drag to re-order
he: גרירה לסידור מחדש

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
he: השינויים יישמרו רק לאחר משלוח הטופס
