Taxonomy Treemenu (6.x-7.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Depth
az: Dərinlik

en: Help
az: Dəstək

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: menu
az: menyu

en: Machine name:
az: Maşının adı:
