Taxonomy Treemenu (6.x-7.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Help
hy: Օգնություն

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:
