Taxonomy VTN (6.x-1.10) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Related terms
he: סיווגים קרובים (ראה גם...)

en: Synonyms
he: שמות נרדפים

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: vocabularies
he: מילונים

en: Input format
he: מבנה קלט

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Terms
he: מונחים

en: Note
he: הערות

en: Show
he: הצג

en: settings page
he: דף הגדרות

en: Features
he: פיצ'רים

en: or
he: או

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: Global
he: כללי

en: Show descriptions
he: הצגת תאורים
