Taxonomy VTN (6.x-1.10) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट
