Taxonomy VTN (6.x-1.11) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Input format
hy: Ներմուծման ֆորմատ

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: 1 comment | @count comments
hy[0]: 1 մեկնաբանություն
hy[1]: @count մեկնաբանություն

en: Show descriptions
hy: Ցուցադրել նկարագրությունները
