Taxonomy VTN (6.x-1.4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Synonyms
ml: പര്യായങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Vocabularies
ml: പദാവലികൾ
